Kim jestem?
Jestem normalną polską kobietą, matką Polką pracującą zawodowo, silną kobietą, wychowującą dzieci i ogromną pasjonatką sportu. Jestem dość energiczną i charyzmatyczną osobą z dużym poczuciem humoru. Prawdziwa kobietarakieta. Mam dwóch cudownych synków. Jestem biegnięta i stuknięta na punkcie moich dzieci. Uwielbiam sprzątać, nienawidzę gotować.

Co robię?
Z wykształcenia jestem chemikiem, z zawodu handlowcem a z pasji sportowcem.

O czym będzie blog?
Blog będzie o tym jak można być aktywną mamą i czy w ogóle można? O sporcie, o realizacji własnych marzeń i pragnień. O aktywnym spędzaniu czasu ze swoimi dziećmi. O tym jak zaszczepić w dzieciach pasje i miłość do sportu? Czy jest możliwe „iść przez życie w cudzych butach” i jak się to kończy?  Czy warto iść za glosem własnego przeczucia i czy można oszukać samego siebie.

Czytajcie mnie! Będzie interesująco, sportowo i wesoło.

Monia

kobietarakieta

Monia


Pasjonuję się sportem od urodzenia. Miałam niestety długą przerwę, ale przeznaczenia nie da się oszukać. Od 3 lat nałogowo biegam. Są to głównie biegi na 5 km, 10 km, 3000m, półmaratony, sprint 100m. Mam na swoim koncie koronę półmaratonow i kilka biegów górskich, ale zdecydowanie wolę krótsze dystanse i sprint. Pływam, jeżdżę na rowerze mtb a przynajmniej staram się. Spróbowałam swoich sił w triathlonie i zakochałam się. Jeżdżę na nartach, łyżwach, chodzę po górach. Wszystko oczywiście razem z dziećmi.


Post navigation


4 thoughts on “kobietarakieta

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *